Nazwa forum

Opis forum


#1 2011-06-15 21:08:01

PrzemekDzieruk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 6
Punktów :   

Plan imprezy

Witam,
Panowie po wstępnych konsultacjach z Panem Młodym, padła propozycja terminu 22.06 (środa dzień przed Bożym Ciałem). Impreza miałaby się odbyć w Przywidzu w Pubie Bukowym. W zależności od tego co będzie Wam bardziej odpowiadało mamy 2 możliwości zaproponowane przez lokal:
1) impreza na świeżym powietrzu na tarasie nad jeziorem - do dyspozycji mamy stoliki z parasolami, duży grill, nagłośnienie, rzutnik, szkło do alkoholu. Alkohol we własnym zakresie:) Cena wynajmu tarasu 300 zł, do tego istnieje możliwość dostawienia beczki z piwem 250 zł/30l. Poza tym zamawiamy catering i jedzenie na grilla.  Niestety jeżeli pogoda nie dopisze i zdecydujemy się wejść do lokalu to cały nasz asortyment musimy zostawić i stołować się w barze.
2) impreza od początku w środku lokalu - cały pub dla nas, catering i grill. Wynajem 350 zł, ale alkohol tylko z baru.
Imprezę w miarę chęci możemy poprzedzić wypadem do parku linowego (25 zł/os). Godzina rozpoczęcia imprezy jest do ustalenia. Rozumiem, że conajmniej połowa z Was będzie zainteresowana noclegiem. Pub jest na terenie campingu nr 20, a ceny domków wynoszą 60 zł/dobre (4 pokojowy bez WC) i 190 zł/dobe (6 osób z WC).
Przepraszam, że dopiero Was informuje, ale sytuacja wyklarowała się dość późno. To jest póki co propozycja, jeżeli macie inne pomysły to nie krępujcie się i wymyślimy coś wspólnie
Co do cateringu i parku linowego to cena jest zależna od ilości osób. Cena 0,5l w pubie 40 zł, ale napewno wypracujemy jakąś zniżkę. Jeżeli coś jest niejasne to pytajcie. Jakby co mój numer 509-86-40-47

Przemek

Offline

 

#2 2011-06-15 22:34:40

sliwek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Plan imprezy

a co z paniami?bierzemy swoje czy obce?

Ostatnio edytowany przez sliwek (2011-06-15 22:35:20)

Offline

 

#3 2011-06-16 15:56:48

PrzemekDzieruk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Plan imprezy

Panowie jeśli chodzi o nocleg to na wspomnianym Campingu dostępne są jedynie domki 6-osobowe (190zł/dobe), ale można wynająć domki 4-osobowe z łazienką (65zł/dobe) na sąsiednim ośrodku OMEGA (15 minut piechotą od pubu). Dajcie znać kto jest zainteresowany noclegiem. Aaaa no i dodatkowa informacja, zgodnie z wolą Pana Młodego nie przewidujemy udziału żadnych lasek

Offline

 

#4 2011-06-16 20:43:03

PrzemekGlazewski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Plan imprezy

Panowie,
na przyszly tydzien zapowiada sie kiepska pogoda wiec nastawmy sie na lokal.
Czy noclegi kazdy we wlasnym zakresie ma rezerwowac?

Offline

 

#5 2011-06-16 20:52:11

PrzemekDzieruk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Plan imprezy

Panowie zmiana planów!! Z uwagi na to, że 22.06 niezbyty odpowiada większości gości, w porozumieniu z Panem Młodym imprezę przesuwamy na 25.06 (sobota). W miarę możliwości impreze zaczniemy wypadem do Parku Linowego ok godz. 16, a następnie na OW OMEGA organizujemy grilla. Na ośrodku mamy zarezerwowane 2 domki (4-5 osobowe) cena domku 65 zł/dobę. W domku jest toaleta i umywalka, a prysznice są w budynku sąsiednim. Każdy kto jest zainteresowany noclegiem niech da znać! Przepraszam, za to zamieszanie ale zależało nam żeby było jak najwięcej uczestników. Więc tak, wjazd na imprezę ustanawia się w wysokości 0,7+popitka, domki koszt rozkładany oczywiście na wszystkich uczestników (ok 10-13zł), do tego dojdzie zrzutka na prezent dla Pana Młodego. Nie wiem jeszcze ile, ani na co więc jeżeli macie jakieś pomysły to dawajcie znać. Park linowy - 25 zł. Aaaa co do jedzenie na grilla to Pan Młody uparł się, że to on zadba o ten element




Czy ktoś ma jakiś pomysł na prezent dla Pana Młodego? Przepraszam, ale nie mam pojęcia co na taką okazję można podarować...

Co powiecie na coś takiego?
http://www.wyjatkowyprezent.pl/parasailing-dla-dwojga

(nie wiem tylko czy Misiek nie padnie na zawał )

inny pomysł: http://www.fabtoys.pl/Imprezowe_Kolko_i … k-100.html

kolejny: http://www.koszulki.com/cgi-bin/shop.pl … ;=pl&ppts=

i myślę, że jakiś zestaw barmański spodobałby mu się lub ewentualnie http://allegro.pl/prezent-kawalerski-sm … 66482.html

Skłaniałbym się ku tej pierwszej opcji, fajna sprawa myśle że młodym by sie spodobało:) Będzie nas 10 osób, więc zrzutka na prezent ok. 30 zł. Co o tym myślicie?




Panowie zrzuta w wysokości 70 zł (meta 13 + alkohol 30 +prezent). Wychodząc Wam naprzód kupie gorzałe wcześniej i zadbam o jej właściwą temperature Nr konta:
18 1160 2202 0000 0000 8161 5504
Przemysław Dzieruk
ul. Różana 4
83-047 Przywidz

Offline

 

#6 2011-06-20 21:00:26

lisek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Plan imprezy

Jak dla mnie git! Ale optowałbym za kudłatą WOOW

Co do kosztów - meta 13 zł od osoby + 30 zł za wódę (ale z popitką czy bez?)

Pozdro!

Offline

 

#7 2011-06-20 21:15:31

PrzemekDzieruk

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 6
Punktów :   

Re: Plan imprezy

Jeśli chodzi o poduchę to niestety nie wchodzi w grę:/ przez Boże Ciało może nie dojść do piątku nawet kurierem, bo w mailu od nich dostałem informację że "postarają się ją nadać jak najszybciej". Rozejrzę się za czymś innym, jakbyście natknęli się na coś ciekawego to dajcie znać! A co do kosztów to 30 starczy na flaszke i popitke:) Kawaler zapewnia, że zadba o coś na grilla ale możemy się umówić, że każdy przyniesie jeszcze coś niewielkiego na zagrychę. Powiedzcie jeszcze co myślicie o tym parku linowym?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bractwomroku.pun.pl www.genelia-d-souza.pun.pl www.underground.pun.pl www.jediofapocalypse.pun.pl www.zpumlublin.pun.pl